Botigues de Catalunya

Botigues de Catalunya

Cercar
Estàs a  |  Inici  |  Notícies  |  Detall
Català  |  Castellano

Notícies

9 Març trobada anual de Santa Eulàlia en Barna Centre
9 Març trobada anual de Santa Eulàlia en Barna Centre Reviewed by Barna Centre on Mar 06 Rating: 4 9 Març trobada anual de Santa Eulàlia en Barna Centre Santa Eulàlia és la segona patrona de la ciutat i també ho és de Barna Centre. En el seu honor la trobada Anual de la nostra Entitat porta el nom de Sopar de Santa Eulàlia. Aquest any arriba a la seva 23 Edició i com sempre la presidirà l'Exc. Alcalde de Barcelona i el Conseller de Comerç, tot i que els principals protagonistas son els comerciants i les seves iniciatives

En el decurs de l'esdeveniment es farà el lliurament dels Premis Rosa de Plata, i es guardonarà les millors remodelacions i les millors iniciatives comercials de 2014 al nostre espai comercial .

També serà el moment idoni perquè els nostres empresaris i comerciants intercanvïin opinions i, fent pinya, traslladin les seves inquietuds als màxims representants del món polític , demostrant la representativitat i la importància del comerç al nostre territori davant les autoritats que ens acompanyen.

Us animem a assistir, a deixar escoltar la veu de cada un dels nostres establiments i carrers el proper dia 9 a les 21hores.


Si voleu assistir al Sopar de Santa Eulàlia o bé optar a la candidatura de les Roses de Plata ja sigui perquè heu remodelat o bé perquè heu obert un establiment comercial o de restauració durant el 2014, només ens heu de confirmar la vostra candidatura el més aviat possible i el Jurat passarà a visitar l'establiment.
Si voleu més informació o confirmar la vostra assistència, telefoneu-nos al 93 318 77 44.


Vía: http://www.barnacentre.cat
9 Març trobada anual de Santa Eulàlia en Barna Centre
06 de març, 2015 | 0 Opinions

Santa Eulàlia és la segona patrona de la ciutat i també ho és de Barna Centre. En el seu honor la trobada Anual de la nostra Entitat porta el nom de Sopar de Santa Eulàlia. Aquest any arriba a la seva 23 Edició i com sempre la presidirà l'Exc. Alcalde de Barcelona i el Conseller de Comerç, tot i que els principals protagonistas son els comerciants i les seves iniciatives

En el decurs de l'esdeveniment es farà el lliurament dels Premis Rosa de Plata, i es guardonarà les millors remodelacions i les millors iniciatives comercials de 2014 al nostre espai comercial .

També serà el moment idoni perquè els nostres empresaris i comerciants intercanvïin opinions i, fent pinya, traslladin les seves inquietuds als màxims representants del món polític , demostrant la representativitat i la importància del comerç al nostre territori davant les autoritats que ens acompanyen.

Us animem a assistir, a deixar escoltar la veu de cada un dels nostres establiments i carrers el proper dia 9 a les 21hores.

Si voleu assistir al Sopar de Santa Eulàlia o bé optar a la candidatura de les Roses de Plata ja sigui perquè heu remodelat o bé perquè heu obert un establiment comercial o de restauració durant el 2014, només ens heu de confirmar la vostra candidatura el més aviat possible i el Jurat passarà a visitar l'establiment.
Si voleu més informació o confirmar la vostra assistència, telefoneu-nos al 93 318 77 44.

Vía: http://www.barnacentre.cat

Més informació: Barna Centre

Etiquetes: Ciutat Vella, Barri Gòtic, Barcelona, Barcelonés

  • 9 Març trobada anual de Santa Eulàlia en Barna Centre, Foto 1
Comentaris:
Hi han 0 comentaris disponibles.
Seccions:
Inici  |  Model comercial català  |  Notícies  |  Activitats  |  Associacions  |  Contactar  |  Festes Locals Catalunya 2013
© 2022 Botigues de Catalunya.
Tots els drets reservats. Nota Legal  |  Mapa Web  |  Política de Cookies
powered by: dommia